Hakkımızda

Hakkımızda

“VİZYONUMUZ: EN GÜVENİLİR YARDIM KURULUŞLARI AĞINI YARATMAK”

İnayet Eğitim Vakfı, 2012 yılından beri tüm dünya çocuklarının eşit eğitim olanaklarına sahip olabilmeleri için çalışan ve en güvenilir yardım kuruluşları arasına girebilmek vizyonuyla projeler yürüten Türkiye merkezli bir yardım platformudur. tamamen şeffaf ve online Gelir-Gider Tablosuna sahip Türkiye’deki ilk ve tek yardım kuruluşudur. Veritabanı sistemi sayesinde yapılan tüm bağışların Finansal Tablolar ve Destekçilerimiz sayfalarından canlı olarak takip edilebilmesi mümkün olabilmektedir. Türkiye'nin 7 bölgesinde en güvenilir bağış kurumları ağını kurabilme vizyonu ile çıktığımız bu yola, çekirdek kadromuz ve gönüllülerimiz ile beraber devam ediyoruz
Eğitimde fırsat eşitliği yaratmak üzere, Türkiye’de bugüne kadar 30 binin üzerinde gencimize burs desteği sağladık ve destek sağlamaya devam ediyoruz.
Aynı zamanda Akademi ile gençlerimizin bireysel gelişimlerini ve yetkinlik kazanımlarını destekleyici çalışmalar yapıyoruz.
Gençlerimizi yetiştiren Değerli Öğretmenlerimizi de eğitim ve gelişim programlarımız ile destekliyoruz.

Bedelsiz Sağlık Hizmetleri ile 55 bine yakın ihtiyaç sahibi hastaya 680 bine yakın bedelsiz sağlık hizmeti sunduk ve bu kapsamda hizmetlerimize devam ediyoruz.

Vakfımız, 11 yılı aşkın süredir insanımızın ve toplumumuzun sosyal gelişimini odağa alan, yaşam kalitesini yükselten çalışmalar yürüterek, sosyal etkisi yüksek projelerle toplumumuzun yarınlarına yatırım yapıyor. Vakfımızın bugüne kadar yaptırdığı eğitim kurumu, yurt, spor salonu, hastane ve sağlık ocağı olarak kullanılan 20’nin üzerinde eseri bulunuyor.

Vizyon
Global düzeyde yenilikçi ve öncü uygulamalar ile bölgesinde sosyal etkisi yüksek, sosyal yatırımda kurumsallaşmış bir ‘Mükemmeliyet Merkezi’olmak.

Misyon
Eğitim, sağlık ve sosyal alanlarda toplumsal gelişimi tetikleyerek, yaşam kalitesini yükseltecek farklılıklar yaratmak.